1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
Madzia 38

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13273

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-01-21, 21:46   Temat: Rak jajnika
na pewno powinno się szybko włączyć nowe leki ,żeby zatrzymać ,ale możemy sobie pogadać,trzeba naprawdę dużego szczęścia aby trafić na lekarza ,dla którego ważne jest aby pomóc ,często nachodzą mnie myśli jak postępowaliby ,gdyby to były im bliskie osoby ,odpowiedz oczywista ,trzymajcie się .

[ Dodano: 2017-01-22, 12:58 ]
Tabela 13. Rodzaj odpowiedzi na platynę a chemioterapia drugiej linii

[- - - -]


[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2017-01-29, 11:39 ]
Umieszczane na forum cytaty z zewnątrz bezwzględnie muszą być zaopatrzone w link wskazujący źródło cytatu.
Do czasu uzupełnienia informacji część posta zostaje ukryta.


  Temat: Rak jajnika
Madzia 38

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13273

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-01-21, 21:09   Temat: Rak jajnika
Z tego co się orientuje ,to na podstawie markeru ,można zobaczyć czy chemia działa,marker powinien spadać i oczywiście badania obrazowe,u mojej mamy przed pierwszą miała sprawdzany marker ca125 ,kształtował się 1200,przed drugą wynosił 590 ,czyli tendencja spadkowa ,trzecią chemie ma wstrzymaną ,więc nie mam wyniku ,oprócz tego przed pierwszą chemią jest tk ,potem po 3.Wyniki nam oddają ,więc mam wgląd .Moim zdaniem już w lipcu powinni podać inną chemię ,wykonując tk a nie czekać dwa miesiące.Moja mama ma karbolpatynę taksol i Avastin pierwszy rzut .Wysokie d-dimery często są podwyższone w nowotworze,również muszę mamie robić zastrzyki.Nie martw się ,są jeszcze inne leki ,które mogą zatrzymać chorobę ,ja też walcze z lekarzami i ciągle mówie ,że w tej chorobie nie ma czasu na zastanawianie się co dalej ,nie ma czasu na obserwację i czekanie bo nowotwór nie śpi ,następuje progresja ,ale czasem nikt nie słucha ,co się mądrze skoro nie jestem lekarzem pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak jajnika
Madzia 38

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13273

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-01-21, 08:31   Temat: Rak jajnika
Witaj a kontrolujecie ca125?jakie mama przyjela chemie i jak się po nich kształtował marker?pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group